Ja w Punkcie

paulina_spire_600Jestem w punkcie w którym czuję się dobrze jak w ciepłym, nagrzany ogniem domu. Jakbym wreszcie dotarła na miejsce.

Nazywam się Paulina Szeromska.

Odkąd pamiętam wiele osób pytało mnie o radę, wiele osób chciało ze mną rozmawiać, kiedy źle się czuły. To zawsze naturalnie przewijało się w moim życiu. Przekułam to na pracę zawodową.

Jestem psychoterapeutką, trenerką rozwoju. Certyfikację nadało mi Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu. Tutaj link do informacji o mnie: http://www.psychologia-procesu.pl/uprawnienia/paulina-szeromska

Od ponad 10 lat pracuję z innymi nad ich zmianami.

Sama także przeszłam tę drogę.  Mój punkt wyjścia był w głębokim kryzysie. Zmieniłam siebie a teraz pomagam to robić innym. Pracuję nad sobą od ponad 20 lat. To jest moja filozofia życia, podstawa z której wypływa codzienność.
Dlatego wierzę w nią pracując z klientami. Dlatego w pracy zawodowej oprócz wiedzy z książek podpieram się własnym doświadczeniem.
Dlatego także jestem głęboko przekonana, że to działa!

Praca nad sobą jest jak przygoda, wyzwanie, kiedy odkrywasz nieznane obszary w sobie, poznajesz nowe wewnętrzne postacie, zaczynasz dostrzegać nowe możliwości i nieznane dotąd rozwiązania. Najważniejsze to mieć wybór. By żyć pełniej.

Zapraszam Cię do spotkania i rozmowy.